20 lat doświadczenia

Tak jak już wspominałem na stronie głównej nazywam się Marcin i pochodzę z południa Polski, w roku 2018 skończyłem 30 lat

 

W finansach jestem już od bagatela 20 lat i nie są to żarty gdyż wcześniejsze pomysły na biznes miałem już w wieku 7 lat. Rynkami finansowymi zajmuję się od roku 2008 czyli już 11 lat.Wcześniej zanim poznałem rynek walutowy jak i same opcje binarne zajmowałem się kilkoma mniejszymi oraz większymi projektami.Przełomowym momentem było dla mnie napisanie książki „W pogoni za szczęściem” którą daję każdemu kto nabędzie system, książka ta przedstawia w szczegółach moje ostatnie 20 lat i mimo że nie jest to autobiografia to w dokładny sposób pokazuje przebieg ostatnich lat.

 

Jest ona w formacie e-book więc będzie ją można z łatwością przeczytać na każdym urządzeniu,w skrócie poniżej przedstawię kilka projektów jakimi się zajmowałem ,a wszystkie szczegóły poznacie w książce w której są udokumentowane zdjęcia.

 

– 3 Lata inwestycji na rynku kryptowalut
– 7 Lat inwestycji na rynku numizmatycznym
– 11 lat na rynku walutowym poparte dokumentami
– Odbyte praktyki z wynikiem dobrym przy handlu papierami wartościowymi na rynkach Amerykańskich i Kanadyjskich.Poznanie istoty działalności elektronicznych sieci transakcyjnych ECN. Zarządzanie ryzykiem krótkoterminowym oraz psychologi handlu. Prawodawstwo USA oraz Kanadyjskie bezpośrednio związane z obrotem akcji.

Sukcesy

– Wydanie książki „W pogoni za szczęściem”
– Stworzenie pierwszego i jedynego w tamtym okresie w Polsce serwisu aukcyjnego opartego tylko na kryptowalutach SatoshiMarket.pl

 

Oraz kilka pomniejszych takich jak próba stworzenia pierwszego w Polsce oficjalnego magazynu Xbox oraz założenie farmy małż perłorodnych… tak takie pomysły również były. A po resztę zapraszam do książki.